Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

07.12.2022 tarihinde annem iki dizinden ameliyat oldu musa hocamıza annemi 24 saat geçmeden ayağa kaldırdı kendilerine çok teşekkür ederiz ayağına taş değmesin Allah razı olsun sizden

K.G.

merhaba Musa Uğur Hocama yaklaşık 1,5 ay önce karpal turnel sendrom dirsekte sinir sıkışması nedeniyle ameliyat oldum ameliyat öncesi bütün endişelerimi ve soru işaretleri elimdeki ani başlayan şiddetli güç kaybı ve parmaklarımdaki uyuşuluk yaptığı ameliyat sayesinde geçti hocamıza bilgi ve tecrübelerinden dolayı elimi eski sağlığına kavuşturduğu için teşekkürlerimi iletiyorum ve meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum .

Ü.M.S.

Doç.Dr M. Uğur Mermerkaya Hocam lif yırtığı nedeniyle 5 sene önce ameliyatimi yaptı gayet başarılı geçti ameliyat sonrası herhangi bir şikayetim kalmadı hocama çokk teşekkür ediyorum ellerine sağlık herkese tavsiye ediyorum.

S.B.

Babamın ayağındaki uzun zamandır devam eden ağrı nedeniyle pek çok hastaneye gittik ama sonuç alamamıştık. Bir yakınımın tavsiyesi sonucu Uğur hocamdan randevu aldık. Babamın hastalığının morton olduğunu tespit etti, ameliyat olması gerektiğini söyleyerek tüm detaylardan bahsetti. ameliyat çok başarılı geçti, babamın herhangi bir problemi kalmadı. Doktor Musa Uğur hocamı tüm hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

İ.K.

Sol dizimde spor yaparken diz kapağı kıkırdağımda hasar oluştu.Gittiğim hastanelerde derhal ameliyat olmam gerektiği söylendi. Doktor Uğur hocamı araştırmalarım sonucu buldum. Hocam ameliyat gerekmeden kök hücre tedavisi uyguladı. Aradan iki sene geçti dizimde hiç bir ağrım kalmadı. Çok rahat spor yapıyorum. Uğur hocama çok teşekkür ederim.

G.H.

Çok parçalı dirsek kırığı ve sinir zedelenmesi nedeniyle birçok doktora gittim, ameliyatımın çok riskli olduğu söylendi. Bir tanıdığım Dr.M.Uğur Mermerkaya hocamı tavsiye etti, hocamın bana verdiği güvenle hemen ameliyat oldum.Şu an dirseğimin hareketleri tamamen normale döndü. Hocama çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık, Allah’a çok şükür sizin gibi muhteşem bir doktor ile tanıştım.

A.B.

Sayın ugur mermerkaya hocamızdan alhah razı olsun babamın dız kapagı ameliyatını en guzel sekılde yaptı en kısa surede ıyılesme sagladı gazımıze olan şlgisınden dolayı sonsuz tesekkurler hocamızı tavsiye ediyorum herkese

H.E.

Babannemin düşme sonrası meydana gelen parçalanmış leğen kemiği ameliyatını çok riskli olduğu için bir çok doktor yapmadı.Bir hastası olan yakınım Uğur hocamı önerdi kendisi ameliyatı çok başarılı şekilde gerçekleştirdi aradan 6 sene geçmesine rağmen babannem rahatlıkla her işini yapabiliyor. Doktor Uğur beyi gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim🙏🙏🙏

D.B.

Doktor Uğur Mermerkaya hocam annemin menisküs kökünde meydana gelen yırtığı kapalı olarak ameliyat etti. Annem ameliyattan önce topallayarak yürüyor ve dizini hiç bükemiyordu, ameliyat sonrası 2 yıldır hiç şikayeti kalmadı . Hocamdan Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim hocam🙌🙌🙌

U.D.

Uğur Hocama 1 yıl önce dedemin kalça kireçlenmesi nedeniyle gitmiştik sağolsun kendisi çok ilgilendi ve dedeme kalca protezi ameliyatıni yaptı.su an dedem çok rahat yürüyor ve tüm ağrıları geçti. Kesinlikle herkese tavsiye edebilecegim doktor, kendisine çok teşekkür ederim.

O.B.

Yıllardır sincan lokman hekim hastanesine hem kendim hemde ailem ve etrafımın tedavisi için gelirim yine annemin ameliyati için getirdim musa ugur hocamiz bizi ailesi gibi hem yaklasim ve ilgi hemde ameliyat masrafina kendi insiyatifi ile indirim konusunda yardimci oldu..meslegini severek yapan ve insanlara yardimci olmak için elinden geleni yapan hocamiza çok teşekkür ederiz..bu yüzden sincan lokman hekim hastanesini musa uğur hocamız gibiler için tercih ediyorum ve tavsiye ediyorum..başarılarının devamını dilerim hocamiza….

A.Ç.

Annemin omuz kireçlenmesi ve lif yırtığı nedeniyle 5 yıl önce doktor Musa Uğur hocama ameliyat olduk. Hocam hem ameliyat öncesi verdiği güven hemde ameliyat sonrası dönemde her aşamada bize sabırlı ve anlayışlı tavrı ile gönüllerimizi fethetti. Bizim tavsiyemizle bir çok hastamızı hocama gönderdim hepsi çok olumlu düşüncelerini belirtti. Hocam gerçekten işinin ehli herkese tavsiye ederim

B.E.

Kızımın dizinde sürekli olarak diz kapağı kemiğinde çıkma meydana geliyordu. Farklı doktorlar birçok defa gittik ancak şikayetimiz devam etti. Benzer rahatsızlığı olan hasta yorumlarından Doktor Musa Uğur hocamı bulduk. Bağ tamiri ve kemik kaydırma ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyat olduğunda 17 yaşında olan kızım şu an 22 yaşında ve bir daha hiç diz kapağı kemiği çıkmadı. Hocamdan Allah razı olsun 🙏🙏🙏 Hocamı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Ş.T.

Uğur hocam annemi yaklaşık beş yıl önce omuz kırığı ve kas yırtılması sebebiyle ameliyat etti. Ameliyat önce bilgilendirerek bizi rahatlatması, sonrasında takibi ve ilgisi dolayısıyla kendisine müteşekkiriz. Güler yüzü, tatlı sözü, bilgi ve deneyimi ile şifa dağıtan hocama meslek hayatında başarılar diliyorum.

M.A.

uğur hocamız ile babam vasıtası ile tanışma imkanı bulduk. Babam ın ayak bileğinde problem vardı. istanbul da epey hastane ve doktor ziyaret ettik.
Uğur bey bize çok detaylı operasyonun öncesini ve sonrasını anlattı. ikna olup aynı hafta babamı ameliyat ettik. dizden kıkırdak alıp ayak bileğine naklettiler. tam 2 sene oldu. babam çok iyi. hocamız sağolsun. elleri dert görmesin.
babam ve tüm ailem adına ne kadar teşekkür etsek azdır.

M.K.

Anneannemin kalça çıkığına bağlı kireçlenmesi vardı. Hiç yürüyemiyor, çorabını dahi giyemiyordu. Bir yakınım Uğur hocayı tavsiye etti. Hocam yapacağı ameliyatı tüm ayrıntı ile anlattı ve hocama olan güvenle Anneannemin kalça protezi ameliyatını yaptırdık. Aradan geçen 6 yıla rağmen Anneannem çok rahat hareket edebiliyor, her gün Uğur hocaya dua ediyor. Çok teşekkürler Uğur hocam. İyiki varsınız.

H.G.

Babamın dize protez takılmıştı yaklaşık 6 ay sonra protezin mikrop kaptığı söylendi, bir çok hastane gezdik sonuç alamadık. Bir yakınımın tavsiyesi ile doktor Musa Uğur hocama ulaştık. Yapacağı tedaviyi tüm ayrıntıları ile anlattı. Dört aylık tedavi sonucu protezi yenilendi, aradan iki sene geçti babam rahat yürüyor, dizini tam oynatıyor ve herhangi bir mikrop kalmadı. Hocama çok teşekkür ederim, iyiki varsınız değerli hocam.

E.M.

Hocam beş yıl önce arka bağ ve menisküs nedeniyle dizimden ameliyat etti. ameliyat öncesi beni çok rahatlattı ,ameliyat sonrası ilgi ve alakasını hiç eksik etmedi.Şu an dizimde hiç bir problemim yok, kendisine çok teşekkür ederim.🙏🙏🙏

A.C.

Hocam beş yıl önce arka bağ ve menisküs nedeniyle dizimden ameliyat etti. ameliyat öncesi beni çok rahatlattı ,ameliyat sonrası ilgi ve alakasını hiç eksik etmedi.Şu an dizimde hiç bir problemim yok, kendisine çok teşekkür ederim.🙏🙏🙏

A.C.

Babannemin şiddetli diz ağrısı ve hareket kısıtlığı sebebiyle Dr Bey e başvurduk,ilgiyle,özenle,en doğru tanıyla,titizlikle bize açıklamarının ardından,en uygun tedavi yöntemiyle(total diz protezi) babaanneme çoook büyük sağlık,konfor ve rahatlık sağladı..Dr Bey in bize en başından,taburculuk ve hatta sonrasında da gösterdiği büyük nezaket,bolca ilgi,profesyonel,titiz yaklaşmı için ayrıca çok çok teşekkür ediyoruz..

N.U.

Doktor uğur bey babamın aşil tendonunda yırtık meydana gelmesi sonucu ameliyat etti. Yaklaşık 2 ay sonrasında babamın ayak bileği hareketleri ve yürümesi tamamen düzeldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum, tüm hastalara öneriyorum.

S.Ç.

El bileğimde çok parçalı kırık nedeniyle Doktor Uğur hocama ameliyat oldum, aradan 3 sene geçti hiç bir sorunum kalmadı kendisine çok teşekkür ediyorum gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum 😊

T.A.

Annem kayak yaparken düşmesi sonucu yan çapraz bağları kopmuştu. Uğur beyin yapmış olduğu ameliyat çok başarılı geçti. Gerek ameliyat öncesi desteği gerekse de ameliyat sonrasındaki aşamalardaki desteğiyle zorlu sürecin üstesinden geldi. Şu anda çok şükür annem her türlü hareketi rahatlıkla yapabiliyor, eski hayatına tekrar geri döndü. Uğur Beye tekrardan çok teşekkür ederiz.

Arzu T.

Ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatını Uğur Bey’e oldum. Yaklaşık 2 yıldır ağrısız bir şekilde, dizimi rahat bir şekilde bükerek kullanıyorum. Ameliyat öncesi ve sonrasından gayet memnun bir şekilde ayrıldım. Bu ameliyat sürecinde Uğur bey’i kesinlikle tavsiye ederim.

Ali C.B.

Eşimin sol ayağının bütün parmakları spastiteden dolayı çomak parmak şeklindeydi. Gösterdiğim diğer doktorlar parmakların kesilmesi gerektiği yönünde görüş belirtti. Uğur hocam sağolsun parmaklara ameliyatla platin tarzında bir şeyler taktı. Şu anda eşimin parmakları düz ve işlevini yerine getirmekte. Hocamdan binlerce kez Allah razı olsun. Muhteşem bir doktor olmasının yanında harika bir insan. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Mustafa S.

Hocam 4 yıl önce annemin her iki dizindeki kireçlenme şikayeti ile protez ameliyatı yaptı Hocama çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.

Mert K.

Dr Bey’e babaannnemin şiddetli diz ağrısı ve hareket kısıtlığı olması sebebiyle başvurduk,babaanneme olan ilgisi,bize tanı ve tedavi ile ilgili yaptığı açıklamaları,çok çok memnun ediciydi,Dr Bey’in yaklaşımı profesyonelce,titizlikle ve ilgi doluydu,her yönüyle babaannemin problemli dizinin eski sağ lıklı günlerine kavuşmasına vesile oldu,çok çok teşekkür ederim..

Nes*** U***

Uğur hocam bizim aile doktorumuz dayımı ön çapraz bağdan anneannemi menisküs ve omuzdan ameliyat etti ikiside Yıllar geçmesine rağmen halen çok iyiler ülkemizde böyle iyi doktorlar olması heyecan verici ellerine sağlık hocam saygılar 🙏🙏

Ali B***

uğur hocamız ile babam vasıtası ile tanışma imkanı bulduk. Babam ın ayak bileğinde problem vardı. istanbul da epey hastane ve doktor ziyaret ettik. Uğur bey bize çok detaylı operasyonun öncesini ve sonrasını anlattı. ikna olup aynı hafta babamı ameliyat ettik. dizden kıkırdak alıp ayak bileğine nakl ettiler. tam 2 sene oldu. babam çok iyi. hocamız sağolsun. elleri dert görmesin. babam ve tüm ailem adına ne kadar teşekkür etsek azdır.

Mus*** K***

Yaklaşık 4-5 yıl önce trafik kazası sonrasi dizde çıkık ile beraber çoklu bağ yaralanması yaşadım. Uğur hocamın tedavisi takiben şu anda dizimi sorumsuz bi şekilde kullaniyorum. İyi ki varsınız hocam.

H A***

Maşallah anneannemin kalça kırığı ameliyatı çok başarılı geçti sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız elinize emeğinize sağlık hocam

Tan*** T***

Uğur Hocam’ın ilgisi, alakası ve tecrübesi çok iyi iyi 5-6 yıl önce eleminden yapmış olduğu operasyon önce ve sonrası konuşmasıyla beni sakinleştirmesi inanılmaz iyidi. Süper bir Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı. Gerçek bir DoKtor ve Cerrah. Keşke herke böyle olsa. İlgi ve Alakasına Teşekkür Ediyorum . Saygılarımla

Cen*** A***

5 sene önce ayak bileğimde çok parçalı kurulma olmuştu ve Uğur hocamın sayesinde sağlığıma kuştum. Uğur hocama teşekkür ederim.

Ökk*** A***

Yaklaşık 10 sene önce sol kol bileğim birçok noktadan kırılmıştı. Gidip gösterdiğim diğer doktorların hepsi ameliyat edilmesi gerektiğini söylerken Doç. Dr. Uğur MERMERKAYA kolumu alçıya alıp tedavi uyguladı. Kısa süre içerisinde kolum eski sağlığına kavuştu ve yaklaşık 10 senedir Spor yaparken bile hiçbir problem yaratmadı. Her kontrole gittiğimde kendisi çok ilgiliydi. Hocamın ellerine sağlık, çok teşekkür ederim.

Ker*** A***

Ugur hocamla yaklaşık 8 yil once annemin siddetli diz agrilari dolayisiyla tanistik. Annem genel yapisi itibari ile ameliyattan cok korkan biridir. Ancak dizindeki yirtik cok buyuk oldugu icin ameliyat olmasi sartti. Uğur hocam ,güler yüzü ve pozitif konusmalariyla onu ikna etti ve basarili bir a meliyat gerceklestirdi. Su anda annem gayet iyi durumda. Hala böyle işini severek yapan doktorlarin oldugu bilmek insani cok mutlu ediyor.. Cok tesekkurler Uğur hocam …

Sev*** A***

Sol dizim için menisküs yırtığı teşhisi koyan nice doktor çözümü ameliyatta ararken ( sağolsun ) Uğur hocam kendi yöntemleri ile dizimi iyileştirmiştir. Binlerce teşekkür. Allah razı olsun yüreğine yürek, ilmin ilim katsın

Mur*** K***

Ananemin ayak bileğindeki gecmeyen ödemi ve ağrıyı başarıyla giderdi. Çok güleryüzlü sıcak kanlı bir doktor mesleğine hakim olduğu belli iyi ki karşılaşmışız 🙏🏼

Met*** Ç***

Annemin 5 sene önce kalça kırığı nedeni ile çok riskli söylenen ameliyatı çok başarlı şekilde Uğur hocam yaptı annem ameliyattan iki gün sonra ayaga koltuk değneyi yardımı ile kalkktı 15 gün sonrada tamamen desteksiz olarak yürüdü halen çok rahat şekilde yürüye biliyor hocamdan Allah razı olsun herkese gönül rahatlı ile tavsiye ederim iyiki varsınız hocam 🙏🙏🙏

Dil*** B***

Doktor uğur bey eşimin omzundaki lif kopmasını başarılı şekilde ameliyat etti. Eşim şimdi omzunu çok rahat kullanabiliyor allah razı olsun hocamdan. Kendisi her gitiğimizde bizimle çok igilendi. Çok sağolun hocam…

Met*** P***

Uğur Hocam a anneannemin ayağındaki şiddetli ağrı sebebiyle gittik. Anneannem normalde doktora falan çok gitmek istemez, çekinirdi. Uğur bey sağolsun hem ayağa uyguladığı tedavilerle anneannemi ağrıdan kurtardı, hem de güleryüzüyle anneannemi rahat hissettirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Tub*** B***

MUKEMMEL bir doktor… Yillar once Yozgat devlet hastanesinde calisma firsati buldum cok basarili ve guler yuzlu bir doktor calistigim sirada buyukannemin dizlerinden birer yil ara ile iki dizinden protez ameliyati oldu ve cok basarili gecti hergun duacisi olduk. Suanda kayinpederimin koronadan sonra avaskuler nekroz hastaligina yakalandi ve tabiki imdadimiza hocam yetisti. 3 ay once kalca protez ameliyati oldu ve diger kalcasindanda ameliyat olucak kesinlikle cok basarili ve mukkemmel bir doktor iyikiii varsiniz hocam iyiki sizi tanimisiz hersey icin tesekkur ederiz hersey gonlunuzce olsun…

Per*** O***

Uğur bey kendiniz cok rahat hissettiren,cok rahat iletisim kurabileceginiz bir hekim.Hastasini herzaman arayip soran,evde bile takibini yapan ailenizden birisi gibi cok basarili bir doktor.Anneme 85 yasinda diz protezi ameliyati yapti,taburcu olurken yürüyerek hastaneden cikti.Ihtiyaciniz oldugunda 7/24 telefonuna ulasabileceginiz cok mukemmel bir doktor,kesinlikle tavsiye ederim

Pın*** C***

Hocam Dr. M. Uğur Mermerkaya babamı 2003 yılında aşil tendon yırtığı ve 2020 yılında omuz tendon yırtığından ameliyat etti. Babam eski sağlığına tamamen kavuştu. Hocamın ellerine sağlık, teşekkür ederiz.

Ser*** Ç***

2019 yılında malet finger tedavisi için Musa Uğur hocaya başvurmuştum. Tedavi sürecinde gösterdiği alakadan ötürü kendisine minnettarım. Şu an -çok şükür- parmağım sağlıklı haline irca etmiş vaziyette. Hocamla sadece muayene esnasında değil, sonrasında da irtibat halindeydik. Fizik tedavi sürecinde bana yaptığı yönlendirmeler iyileşme sürecinin hızlanmasında büyük rol oynadı.

Erk*** Y***

Değerli Dr umuz babamın tedavisini gerçekleştirdi. Çok memnunuz . Diğer hekimlere götürdüğümüzde dizlerinden ameliyat olması gerektiğini dile getirdiler. Babam 85 yaşında hekimimiz dizlerine enjeksiyon yaparak problemimizi çözdü.Allah razı olsun. Babam hem rahat hareket ediyor hem de ağrıları gitti.Şimdi herkese hekimimizi tavsiye ediyoruz.Sağolsun

TAC*** Ü***

Dr.Uğur Hocam 1 ay önce babama diz protezi ameliyatı yaptı.hastane sürecinde ve taburculuk sonrası eski ağrıları kalmadı.Normal yaşantısına daha kaliteli devam etmekte.Doktorumuza yakın ilgisi ve emeği için çok Teşekkür ediyoruz. Hekim ve insanlık olarak harika bir insan.Eline emeğine sağlık..Başarılarının devamın diliyoruz.

NİL*** E***

Uğur hocam annemin kol ameliyatını yaptı.Omzu çıkmış kas yırtıklarından dolayıda omuz yerine oturtamıyordu .Bütün kasları platinle birleştirip kolu içine yerleştirdi mesleginin en iyilerinden .Allah yolunu açsın güler yüzlü egosuz bi doktor.Ailesiyle mutlu huzurlu sağlıklı yılları olsun inşallah.

ca...k

Musa beye sukranlarımızı sunuyoruz babamın dız protez ameliyatını cok guzel yptı gazimizle ozel ilgilendi Allah razı olsun

me...z

10.01.2022 tarihinde diz ağrılarım için muayene olmaya gittim.Doktor Musa Bey bizimle çok ilgilendi.Kendisine burdan teşekkür ederim.Çok insancıl.Allah razı olsun.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

ay...r

M. Uğur Bey, Allah razı olsun. Sol dizimde sancı ve şişkinlik şikayeti ile kendisine başvurmuştum. Kendisinin gerek ilgisi gerek hoş sohbeti gerek ise işinin ehli olması çok şükür şikâyetlerimin küçük bir operasyon ile giderdi. Kendisini, muayne olacak hastalara tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.

rü...

Musa hocama menüsküs ve kemik ameliyatı için gittim. Muayene ve tetkiklerden sonra ameliyatımı oldum. Ameliyatımdan çok memnunum. Ameliyat sonrasi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok ilgili ve işinde en iyisi olduğunu düşünüyorum. Emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. 🙂

ş....y

Bir ev kazası sonucu sağ bacağım kırılmıştı, ciddi bir kırık olduğu söylendi ve çok şükür ki Uğur Mermerkaya hocama yönlendirildim.Tibia üst uç kırığı idi.Sayesinde ameliyatım çok güzel geçti. İyileşme sürecinde hiç sorun yaşamayarak kısa sürede düzgün bir şekilde basabildim.Emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve her daim başarılarının devamını diliyorum.

t.....

1 yıl önce basketbol oynarken çapraz bağım koptu. Yürümek eziyetti benim için. Neyse ki Uğur Hocama ameliyat oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası detaylarıyla anlatarak süreci yönetti. Sayesinde basketbola geri döndüm, çok memnunum. Çok teşekkürler Hocam.

s.....

Doktorumuzun yakın ilgisi bizi memnun etti, ameliyata karar verdik.Babamın diz kireçlenmesi vardı, tek dizinden ameliyat oldu.Gayet güzel sonuç aldık.Babamın eski ağrıları yok, günlük aktivitelerini yapıyor.Eskisinden çok çok daha iyi.Yaklaşımları çok güzel, ameliyat sürecini çok güzel ifade etti.Fizik tedavi sürecinde çok yardımcı oldu.İnsan olarak da hekim olarak da yaklaşımı çok güzeldi.

n.....

Annemin yillardir devam eden diz agrilari sonrasi artik ameliyat karari verildi musa hocam ameliyat oncesi pekcok tahliller yapiltirdi aameliyat oncesi hasta ilgisi aynen sonradindada devam.etti ameliyati sonrasi samimi ilgili davranisi kontrolleri duzenli yapisi verdigi ilaclarin annemi rahatlatmasi bizi cok memnun etti bu arada fizik tedavimmizde hocamizin onerileriyle devam.etti annecigim.iki ay once oldugu ameliyattan son derece memnun evinde artik kendi hayatini devam ettiriyor en son musa hoca anneme telefon edip teyzecim sizi son bi kontrol edelim dedi annecim cok mutlu oldu musa hocamiza ilgisi ve basarili ameliyati dolayisiyla cok tesekkur ediyoruz

i̇...n

Doktorluğu çok güzel, gayet iyi ve anlayışlı bir insan.Ben kendisinden memnunum, şu an bir sıkıntım yok.Benim ayağımda kırık vardı, daha önce farklı bir yerde ameliyat oldum.Trafik kazası geçirmiştim. İlk ameliyatımı farklı bir doktorda olmuştum, pilatin takılmıştı ama pilatinim kırıldı.Musa Bey diz kapağının altından ayak bileğine kadar pilatin taktı.Ameliyatım da başarılı geçti.Kendisi açık olarak herşeyi, nasıl durumlarla karşılaşacağımı bana anlattı.

m.....

Kübital tünel ve ganglion kisti ameliyatlarımı sorunsuz bir şekilde yapan Uğur hocam aynı zamanda babamın diz protez ameliyatını yaptı ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi çok iyiydi. Kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

y....d

Hocam on yıl önce ön çağraz bağ ve menisküs nedeniyle dizimden ameliyat etti. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakasını hiç eksik etmedi.Kendisine her telefon açtığımda bana öıtlaka dönüş sağladı, tüm sorularımı anlayabileceğim şekilde anlattı. Şu an dizimde hiç bir problemim yok, kendisine çok teşekkür ederim.

ha...z

Çok parçalı dirsek kırığı ve sinir zedelenmesi nedeniyle birçok doktora gittim, ameliyatımın çok riskli olduğu söylendi. Bir tanıdığım Dr.M.Uğur Mermerkaya hocamı tavsiye etti, hocamın bana verdiği güvenle hemen ameliyat oldum.Şu an dirseğimin hareketleri tamamen normale döndü. Hocama çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık, Allah’a çok şükür sizin gibi muhteşem bir doktor ile tanıştım.

a.....

Dizimdeki bağ yaralanması için 4 sene önce hocama ameliyat olmuştum çok memnunum şu anda hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamıyorum. Kesinlikle hocamı herkese tavsiye ederim.

ay...ü

Kayak sporu ile uğraşıyorum yan ve iç bağlarım kopmasından dolayı sayın dr.uğur bey’e gittim ve yapılan ameliyat çok başarılı geçti. Şu an hiç bir sıkıntım olmadan hayatıma devam ediyorum kendisine ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

se...n

Merhaba Uğur hocama annemi diz kapağındaki ağrı sebebiyle götürdük çekilen mr sonucunda hocam kökden komple yırtılmış bir menisküs yırtığı ameliyatı olması gerektiğini söyledi hatta biraz geç kaldığımızı bu yüzden diz kapağındaki kemiklerin zedelenmesine neden olmuş bir dizle karşı karşıya kaldığımızı anlattı ameliyata öncesi ve sonrası gereken bilgiyi ve olabileceklerin bilgisini verdi ameliyata geç kaldığımız için yüzde 50 şansı vardı diz kapağını protezini geçiştirmek için ve gereken bilgileri aldıktan sonra annemin ameliyatı başarılı bir şekilde yapıldı şuan üzerinden 3 ay geçti ve annemin durumu çok iyi ameliyatı da çok iyi geçti yüzde 50 şansı yüzde 100 ulaştı diyebilirim. Uğur hocama verdiği emeklerinden ilgi ve tedavisinden dolayı çok teşekkür ederim. Herşey yolunda ve harika Bi süreç atlattık yardımları tavrı konuşması anlatımı ve bilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

es...

Sayın Uğur hocama Annemin her iki dizinin kireçlenmesinden dolayı başlayan şikayetler neticesinde gittik
Ameliyat öncesi ve sonrasında gerekli bütün ilgi ve alaka ile bütün tedavi sürecimizde yanımızda olduğu için sonsuz teşekkür ediyorum
Allah razı olsun sizden

o ...y

Dirsekle omuz arasında dirseğe yakın bir kırığım vardı.Zor bir ameliyattı ve başarılı şekilde ameliyatımı gerçekleştirdi. Kolumu rahatlıkla kullanabiliyorum, sinirlerimim birleştiği noktadaydı.Sakat kalma ihtimali de yüksekti ama şu an rahat hareket edebiliyorum.Hasta ilişkisi gayet iyiydi.Ameliyattan sonra pansumanlarımı bile kendi yaptı.Hastasıyla çok yakından ilgili, dört dörtlük bir hocamız.

a.....

Bu sene ocak ayında kayak pistinde yaşadığım kazadan sonra kendisini ziyaret ettim. Kendisiyle olan görüşmemizde koyduğu teşhisle beraber ameliyat oldum. İki aylık bir süreçten sonra bileğim eski haline geldi. Başarılı bir ortopedist. Kendisini gönülden tavsiye ediyorum.

so....

İş kazası sonucu çıkan omuz kemiği tedavisi için ameliyat eden M.Uğur Mermerkaya hocam yedavinin başından sonuna kadar çok ilgilendi. Fizik tedavi gördüğüm süreçte de takibi bırakmadı.

as...s

Omuz çıkığı rahatsızlığıyla doktorumuza alanında uzman olmasi nedeniyle gitmiştim.Başarılı bir omuz ameliyati sonrasi sağlığıma kavuştum. Gerek ameliyat öncesi, gerekse de ameliyat sonrasi ilgisi, alakasi, dürüstlüğü ve insanlığı nedeniyle müteşekkiriz..

y.....

Eşimin menisküs tedavisini yaparak sağlığına kavuşturduğu için çok teşekkür ederim.Ameliyat günü akşamı eşim ağrısız rahatlıkla yürüdü.Aradan 3 yıl geçti şimdi hangi dizinden ameliyat olduğunu bile hatırlamıyor.Hasta iletişimi samimiyeti ve cana yakınlığı ile bizi çok memnun etti, kendisine minnetarız.

me...e

Omuz ağrısı sebebiyle başvurduğum doktor Uğur Bey kaf yırtılması teşhisi koyup tedavimi yaptı ve her süreçte çok ayrıntılı bilgilendirme yaptı. Doktorumun hünerli elleri ve bilgisi ile sağlığıma kavuştum. Allah razı olsun kendisinden

s.....

Ugur hocayla annemin dinmeyen diz agrilari nedeniyle tanistik.Annem henuz 60 li yaslarinda olmasina ragmen nerdeyse agridan yuruyemiyordu. Dizinde ileri derecede menuskus yirtigi vardi. 3 gunde resmen ayaga kalkti.Ne zaman bir sorumuz olsa kendisi yanitsiz birakmadi bizi. Ilgi, alaka ve insancil tavirlarindan dolayi kendisine sonsuz tesekkur ederim..

s....a

musa hocamla medipol mega hastanesinde tanıştık köprücük kemiğim kırılmıştı 3.5 saat süren başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi işinde gerçekten uzman bir isim kesinlikle tavsiye ederim size detaylı bilgileri sunuyor hocama teşekkürlerimi sunuyorum

e....k

Allah razı olsun kendisinden, Allah tuttuğunu altın etsin.Çok memnunuz.Eşim 4-5 sene önce ameliyat oldu bacağından, çok çekti.Bacağına pilatin takılmıştı ama o sıkıntılı olunca tekrar ameliyattan korktu.Sancıdan da duramadı. Uğur Bey’i tavsiye ettiler.Eşim bacağından ameliyat oldu.İşlerini yapabiliyor şu an, durumu çok çok iyi.3 gün hastanede kaldık.Uğur Bey geldi sabah akşam ilgilendi.Şu an hastamızın durumu dört dörtlük, kendisine selamlarımızı iletiyoruz.

a.....

hocamızdan Allah razı olsun. babam eskisi gibi. rahat rahat yürüyor. bahçe işlerini yapıyor. ayak ağrısı şikayeti yok. çok şükür. hocamız bu dizkapağından ayak bileğine kıkırdak nakli operayonunu açık açık anlattı. bizim kafamıza yattı. aynı hafta operasyon geçirdi babam. 6 aylık süreçten sonra babam sanki ameliyat olmamış gibi eski günlerine kavustu

mu...ş

Ugur Hoca cok ilgili isini severek yapan cok guven veren hastası ile şahane iletişim kuran bir hekimdir. Kızımın düşme sonucu dizinde hem kırık hem de kıkırdak zedelenmesi oluşmuştu Ugur hocamız tek seansta iki ameliyat ile tedavisini ve akabinde kontrollerini gercekleştirdi. Emegine müteşekkiriz ve gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

se...r

Oğlumuzun Omuz yırtgı ameleyiyatındafa Uğur bey vardı. Operasyon sonrasındada takibi ve tedavi sürecinde bulunmuştu.Her ikimizde sonuçtan ve tedavi sürecindeki samimiyeti doğallıgı ve akademik yeterliliginden son derece memnunuz. Tesekkürlerimizi bu vesile ile duyurmuş olabilmekten memnunız.

a....u

Dr. Uğur Bey’e ananemin diz problemi nedeni ile başvurduk. Son derece sıcak yaklaşımı nedeni ile hemen ananemin gönlünü kazandı. Bilgisi ve açıklamaları ile diz probleminin bir operasyonla düzelebileceğine bizi ikna etti ve gayet güzel, problemsiz, stressiz bir ameliyat süreci geçirdik. Hastaneye girdiğimiz andan itibaren bizimle çok yakından ilgilendi. Şu an operasyonun üzerinden 14 yıl geçti. Hiç bir problem yaşamadan ananem hayatıma devam ediyor, günlük yürüyüşlerini yapıyor. Kendisinden çok memnun kaldık, mükemmel bir insan, mükemmel bir ortopedi uzmanı. Herkese, tüm hastalara tavsiye ediyoruz.

m..a

Uğur hocam 5 yıl önce 68 yaşındaki annemi omuz kırığı ve kas yırtığı nedeniyle ameliyat etti. Bu ameliyat sürecindeki etkisi, sonrasındaki takip ve ilgisinden dolayı müteşekkiriz. Anneme daha önce yaşı ve ek hastalıklarından dolayı ameliyat önermeler doktorlara rağmen ameliyatı anlatan, başarılı bir şekilde ameliyat yapıp, şuan konforlu bir yaşam sunan Uğur hocama mesleki hayatında başarılar diliyorum.

mu....

Uğur hocam meslek etiği bilgi becerisi ile müthiş bir doktordayımı ön çapraz bağ anneannemi omuz ve menisküsten opere etti şimdi çok iyiler emeğine sağlık hocamın ortopedik problemi olanların kesinlikle başvurmadan karar vermemesi gereken bir hoca

a ...b

Tabureden düşüp Sağ bacağımı uzunlamasına kırdım , Uğur Bey sağolsun ameliyatımı çabucak yaptı, ayağıma vidalar takıldı.Tedavimin takip sürecinde çok ilgilendi.3 ayda yürüteci bıraktım, ayağımın üstüne yük vermeye başladım, ameliyattan sonra 7.ayımdayım destek almadan yürüyebiliyorum.Her şey için çok teşekkürler Hocam.Yolunuz açık olsun.

tu...k

Doktora gidiş nedenim sol ayak bileğimdeki arının şiddetli bir şekilde artmasıdır. Muayene olduktan sonra doktorun istemiş olduğu tetkikleri yaptırdım. Sonuçları doktorumla paylaştım sıvı oluşumu ve kemiğin içerisinde iyi huylu bir kis olduğunu öğrendim başka doktorlarda görüştüm ağrının geçmesi için ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Doktor Uğur bey iğne ile tedavi edebileceğini söyledi ve tedavi süreci başladı. Süreç sonrası şimdi hiç bir ağrım kalmadı. Eski sağlığıma kavuştum.Uğur beye teşekkür ederim.

y.....

Musa hocam annemi diz protezi amelyati yaptı şu an annem sanki hic amelyat olmamış gibi boyle güzel ve değerli becerikli hocalarımıza sahip cikmak lazim biz ailece sizden cok memnun kaldık her zaman tek hocamız olarak kalacaksınız başarılar hocam

öm...

Annem el bilek kırığı geçirdi. Elazigda alçıda izleniyordu. Ancak kirikta kayma olunca ameliyat gerekti. Ankaradan Uğur hoca ya ulaştık. Uğur hoca bizi hemen kabul etti. Ameliyat ile ilgili bizi bilgilendirdi ve bekletmeden ertesi gün annemi ameliyat etti. Ameliyatın ertesi günü de taburcu olduk. Herşey çok iyi gitti. Kötü bir kırık olmasına rağmen Ugur hoca sayesinde annem şu an çok iyi. Elini kullanmasında hicbir sıkıntısı yok. Hocamızdan Allah razı olsun . Kendisine minnettarız.

b....k

Ön çapraz bağ kopması ve menisküs yırtığı sebebiyle Uğur bey’e ameliyat oldum. Hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası tüm süreç olumlu bir şekilde ilerledi. Operasyon gerçekleşeli 2 yıl oldu. Dizimin son halinden oldukça memnunum. Rahatça bükebiliyor ve ağrısız bir şekilde kullanabiliyorum. Güvenebileceğiniz bir doktor olarak kesinlikle tavsiye ederim.

a....b

Hocam yaklaşık 3 yıl önce menüsü skus yırtığı nedeniyle dizimi ameliyat etti.İstanbul dan bu kadar doktor arasından ameliyat olmak için kendisinin yanına Ankara’ya geldim.İyi ki de gelmişim dizim şimdi eskisi kadar iyi.Ameliyat sonrası aynı gün yürüttü 1 hafta sonra normal hayatına geri döndüm.Sihirli eller mükemmel cerrah.İlginiz için çok teşekkür ederim

a.....

Sağ diz dış yan ve çapraz bağ ameliyatı oldum. Çok memnunum. Kaza öncesi halime döndüm. Cerrahisinden ve deontolojisinden çokmemnunum. Başarılarının devamını dilerim.

F.A.

Babamın omuz tendon yırtığı teşhisi ve tedavisini sorunsuz şekilde yapan Uğur hocama sonsuz teşekkürler. Tedavisinin yanında , doktor – hasta ilişkisinde de çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

o.....

Çarpraz bağlarım kopmuştu Dr. Uğur bey ameliyat etti. Ameliyat çok başarılı geçti. Ameliyat sırasında ve daha sonraki süreçte doktorumun başarılı tedavisiyle çok kısa sürede sağlığıma kavuştum . Hastalarına karşı ilgisi herzaman çok iyiydi.

ga...r

Uğur hocama 4 sene önce anneannemi götürdük sol kalçasındaki ağrı için. Daha önce gittiğimiz başka doktorlar kalçasında kireçlenme olduğunu, ameliyatın hayati riski olduğunu ve sonrasında yürüyemeyeceğini söyleyip ameliyat yapmak istemedi. Oysa Uğur hocam ameliyat olursa ve olmazsa neler olacağını bize çok güzel detaylı anlattı. çok iyi bir iletişim sağladık hocamla kısa sürede de ameliyatını yaptı. anneannem onun sayesinde kalça ağrılarından kurtulup diğer doktorların söylediklerinin aksine 2 günde ayağa kalktı.4 sene oldu bir sorun yaşamadık kalça ameliyatından yana. kontrollerde de sağolsun hocam çok iyi ilgilendi bizimle.

i̇....

Doktor bey annemi dizindeki kireçlenmeden ameliyat etti. Çok memnunuz. Yıllardır süren diz ağrıları geride kaldı. Çok başarılı ameliyat geçirdi doktor bey sayesinde. Ameliyat sonrası da çok ilgiliydi, istediğimiz herseyi çok rahatlıkla konuşarak ameliyata karar verdik. Güleryüzlü ve işinde çok iyi. Annem başarili ameliyattan ve doktor beyden çok memnun.

oh...m

Malet finger tedavisi sürecinde Uğur hocam’a gösterdiği alakadan ötürü minnettarım. Şu an -çok şükür- parmağım sağlıklı haline irca etmiş vaziyette. Kendisi sakatlığımla hem muayene esnasında hem de muayene sonrasında devamlı ilgilenerek sürekli yanımda olmuş ve parmağımın iyileşmesine vesile olmuştur.

e.....

13.08.2021 tarihinde Musa Uğur Hocam, halı sahada sakatlanmamdan dolayı oluşan ön çapraz bağ kopması ve menüsküs yırtılması ameliyatımı yaptı. Ameliyattan 20 gün sonra koltuk değneklerini atarak normal yürümeye, bir ay sonunda ise bisiklete binmeye başladım. Çevremde bu ameliyatı olan 4-5 arkadaşım var. Bu arkadaşlarım bu durumumu görünce benim ön çapraz bağ ameliyatı olduğuma inanmamaları üzerine dizimi açıp ameliyat izlerini göstermek zorunda kaldım ve ameliyat izlerinden sonra bana inandılar. Uğur hocam mesleğinde çok başarılı. Allah kendisinden razı olsun.

me...n

Mükemmel bir insan ve hekim. Dedemin protes ameliyatını gerçekleştirdi. Allah razı olsun hocamdan. Şifalı eller

m.....

Daha önce annemi ameliyat eden hocama geçen ay babamı ameliyat ettirdim.Her ikisinin dizindede kireçlenme vardı.Başta anneme platin takılacağı için korktuk.Ancak hocamın ilgisi ve bilgisine güvenerek annemin ameliyatını yaptırmıştık, memnun kalınca babamada platin takdırdık. Her ikiside çok memnun,Allah hocamdan razı olsun. İyiki varsınız hocam

e.....

Kıymetli doktorumuza babamın diz ameliyatı için müracaat ettik. İlk günden son güne kadar ilgi göstermekle kalmayıp operasyondan sonra dahi irtibatını kesmeden durum değerlendirmeleri yapıp kontrole çağırması takdire şayan bir davranıştı. Böyle değerlerin ülkemiz adına sayısının artması temennimizdir. Kıymetli hocamıza teşekkürlerimizi borç bilir mesleki hayatında başarılar dileriz.

ab...

omzumda lif kopması ve kas yırtığı vardı bundan dolayı ameliyat oldum ve ameliyatım çok başarılı geçti. Doktorum Uğur Bey gayet ilgili davrandı ve ameliyat için güven verdi. Çok memnun kaldım.

e.....

Harika bir doktor. Tam işinin ehli. Diz protez ameliyatlatından hep korkuyorduk problem yaşanıyor diye. Ancak Uğur hocanın ilgisi, alakası, ameliyat sonrası takibi ve kontrollerinden sonra iyiki ameliyatı yaptırdık diye düşünüyoruz. Teşekkürler Uğur hocam. İyiki varsın iyiki sana geldik. Çok şükür Annem artık rahat yürüyor.

ay...n

Şubat 2019 tarihinde ağır bir trafik kazası geçirdim. Dizimde parçalı kırıklar oluştu. Dr.M.Uğur Mermerkaya başarılı bir ameliyatla beni sağlığıma kavuşturdu. Ameliyat sonrasında, kontrollerde ve tedavi süresince yakın ilgisini ve sürekli umut veren konuşmalarını hep minnetle hatırlayacağım. Uğur hoca gibi başarılı ve iyi niyetli hocalarımız bizlerin güvencesidir. Her şey için teşekkürler.

a....ç

Oğlumun kolu kırılmıştı başka bir kuruma görürdüm ilk olarak,ordaki müdahaleden memnun olmadım , aldığım gibi çocuğu musa hocaya götürdüm sağolsun çok güzel ilgilendi ameliyatımızı sorunsuz bi şekilde yaptı kendisinden çok memnun kaldık.çok duyarlı bir hekim kendisine çok teşekkür ediyorum .başarılarının devamını diliyorum

sr...s

30.03.2021de humerus alt uç kırığı ameliyatımı yapan Dr, 12.10.2021de bizzat arayarak önceki ameliyatta takılan bir kemik implant çıkarma için hastaneye davet etti. 15.10.2021de 2. ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında gerekli özeni ve ilgisini takdirle karşılıyor, bundan sonraki doktorluk yaşamında başarılar diliyorum.

a....

Annem 80 yaşında ve daha önce bir dizinden ameliyat olmuştu.Diger dizindende olması gerekiyordu.Ama ilk ameliyatından sonra iyileşme süreci çok uzun ve ağrılı olunca diğer dizinden ameliyata ikna edememiştim.Ta ki Dr M.Ugur beye muayene olana dek.Ugur bey ilk muayeneden itibaren gayet samimi ve güven veren tavri ile annemin gönlünü kazandı ve ameliyata onay vermesini sağladı.Ameliyattan sonra da annemin iyileşme süreci hiç korktuğu kadar uzun ve ağrılı olmadı.Simdi iyi ki Dr.M.Ugur a ameliyat olmuşum diyor.Annem mutlu tabi ki bizde.İhtiyaci olan gerçekten hiç düşünmeye gerek yok, M.Ugur hocama kendinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.Gercekten alanında bir numara diyebilirim.Pisman olmazsınız.

em...n

Üç kere ameliyat oldum biri kalçadan diğer ikisi de sağ ve sol dizim den oldum Dr Musa beye üç amaliyatimdam da çok memnunum şimdi önceki halimden daha iyiyim çok teşekkür ediyorum kendisine herkesede tavsiye ediyor um

şa...i

Şiddetli diz ağrısı ve diz ekleminde hareket kısıtlılığı sebebiyle başvurduğumuz Dr Bey,bize profesyonel ve özenli yaklaşımıyla uygun tedavi (total diz protezi op) yöntemini önce detaylı bir şekilde açıklayıp,ardından hiçbir şeyi atlamadan,titizlikle ve önemle tedavi ve ameliyatımızı gerçekleştirdi.Şimdi rahatlıkla,konforla yürüyebilir durumdayız,Dr Bey’e çok çok teşekkür ederiz..

n....

9 yil once oglumun on kol kirigi ameliyatini yapti.Hocanin sayesinde oglumun kolunun hareketlerinde hicbir kisitlilik kalmadi.Tanidigim en iyi hocalardan birisi.Kesinlikle her sekilde herkese tavsiye ederim. Samimi tavri canayakin ve icten davraniskari ike hasta ile cok iyi iletisim kuruyor.Bugun hastalansam yine kendisini bulurum.

d....

Annem yıllardır diz ağrısından muzdaripti. Gitmediğimiz doktor kalmadı. Sonunda güvenebileceğimiz bir doktor olan Musa Uğur hocamıza bir başka hastanın referansıyla ulaştık. İlgisi, bilgisi, tecrübesi ve sıcak kanlı yaklaşımı ile 5 yıl önce dizlerinde kireçlenme nedeniyle protez ameliyatımızı olduk. 5 yıldır her gün annem ve biz hocamıza dua ediyoruz. İyi ki varsınız Uğur hocam. Başarılarınız daim olsun. Uğur hocaya muayene olmadan asla ameliyat olmayın.

m....c

7 yıl önce aşil tendonum kopmasi nedeniyle doktor beye ameliyat oldum.Kirli bir yara oldugu icin enfeksiyon riski cok fazla olmasina ragmen en ufak bir sorun yasamadan 3 ay sonra eski haline tamfonksiyonla geri döndüm.Doktor bey cok güleryüzlü ve ilgili bir insan.Istedigim her an kendisine ulasip her seferinde son derece ilgi ile tum sorularimiza cevap verdi.1 yil once omuz tendonum koptu.Farkli sehirde yasiyor olmama ragmen Ankara ya gidip Uğur beye ameliyat oldum.Şu an omzum eskisinden daha iyi oldu diyebilirim.Verdigi tum emekler icin,ilgisi ve guleryuzu icin doktor beye sonsuz tesekkurler.

a.....

Musa Uğur hocama 4 yıl önce ön çapraz bağ ve menisküs yırtığı nedeni ile ameliyat oldum .
Halen hiç bir sıkıntım olmadı.Gayet iyi durumdayım hocama gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür ederim.İyiki varsınız hocam.

vl...k

Uğur hocam yaklaşık 13 yıl önce Hacettepe hastanesinde önce önce sağ 7 ay sonra da sol el bileği skafoid kırığı ameliyatımı yapmıştın geçen zaman içinde ne kadar başarılı bir operasyon yaptığını çok daha iyi anladım hiçbir problem yaşamadım tekrardan sizlere çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diler saygılar sevgiler sunarım…

ak...

Uğur hocam, Çapraz bağ ameliyatı ve menisküs yırtığı ameliyatı yaptı ve çok memnunum hatta şu an yaşım 52 olmasına rağmen koşabiliyorum, öncelikle Allah’a şükrediyorum hocamızada herşey için teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

ni...t

Anneannemin omuz ağrısı şikayetiyle Uğur Hocama başvurduk. Omuz artroskopisi ameliyatı olması gerektiğini çok detaylı ve güzel bir şekilde anlattı ve aklımızdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Sonrasında omuz artroskopisi ameliyatını çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İlgili tavrı, güler yüzü için teşekkür ederiz.Ellerinize sağlık hocam, sizi iyi ki tanıdık.

o....b

çağraz bağ ameliyatımı yapan ve beni eski günlerime kısa sürede döndüren doktorum. tedavi teşhis ve başlangıç, ameliyat, ameliyat sonrası ve hatta iyileştikten sonra da ilgisi alakası gerçekten çok iyi. iyi ki varsınız.

y....

Musa bey, sağlığıma kavuşmam da ve özgüvenimi kazanmam da bana çok yardımcı oldu. Dizim de oluşan kayma sonucunda hareketlerimde kısıtlamalar meydana geldi. Bu süreçte benimle gayet güzel ilgilendi. Ameliyat olmam gerekti. Başarılı bir şekilde ameliyatımı gerçekleştirdi. Yapmam gerekenleri açıkça bana anlattı. Randevularım da zamanında ve titizlikle yardımcı oldu. Musa beyden çok memnunum. Güler yüzlülüğü ve samimiyeti için ona çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

ya...

Yaklaşık 5 yıldır annemin iki dizinde de dayanılmaz ağrılar oluyordu. Ağrılardan yürüyemeyecek hale gelmişti. Gitmediğimiz doktor, hastane kalmadı. Kime muayene olduysa tek çözüm ameliyat dediler.
2 ay önce musa uğur bey’e randevu aldık. İletişimi, ilgisi, içtenlikle sorularımıza cevap vermesi çok güzeldi. Yapılan muayene sonucunda diz içi enjeksiyon tedavisini uygun gördü. Ve aynı gün içinde işlemi gerçekleştirdi. Faydasını 1-2 gün içinde gördük. Annem hâlâ “keşke daha önce gitseydik” diyor. Musa uğur bey’e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

ü....y

Annem düştüğünde omuzunda parçalı 4 kırık oluştu Uğur hocam tereddüt bile etmeden zor olan ameliyatını başarıyla tamamladı emekleri, ilgisi,iletişimi ve mesleki başarısı İçin çok teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun hocam iyiki varsınız

d ...

Yorumunuzu Gönderin!

    Size nasıl yardımcı olabiliriz?